Referanslar

Müşteri:
İşletme Kategorisi:Kafeler,Barlar
Tarih: 7.7.2017
Adres: ANKARA / ÇANKAYA

Kuruluşumuzdan bugüne kadar sahip olduğumuz özgün konseptin ruhu ve müşteri memnuniyeti anlayışımız sayesinde kapılarımızı her gün misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için açıyoruz. İlk günden bugüne dek sahip olduğumuz Retrox ruhunun canlılığı ve etkisiyle de sadece bir PUB değil bir kültür varlığının da temsilcisi ve nadide örneği olup rahat, huzurlu ve güven dolu bir atmosferde keyifli vakit geçirmek isteyenler için vazgeçilmez bir seçenek olduk. Zengin yiyecek ve içecek menü seçeneklerimiz, Alt Katta her güne özel birbirinden farklı konsept etkinler ve 2017 yılında yenilenen

yüzümüzle birlikte bünyemize kattığımız dünyanın önde gelen kahve markalarından TUPİNAMBA’nın ülkemizde ilk defa Retrox’ta uyguladığı COFFEE CORNER’ın sunduğu benzersiz kahve lezzezleri ile artık sizlere daha yakınız Günün her saatinin keyfini ayrı yaşayabileceğiniz, dostlarınızla buluşup, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, özel günlerinizi en coşkulu şekilde yaşayabileceğiniz, yeniliklerin ve eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz Retrox’un sıcak ortamını yıllardır sizlere sunmaktan her daim keyif aldık ve alacağız. 2010 yılından bu yana bildiğiniz gibi. Sizin 'RETROX’..


Kullanılan Ekipmanlar

Izgaralar : Elektrolux
Fritöz :Elektrolux
Sos Benmari : Atalay
Patates Dinlendirici :Atalay
Makarna Pişirici : Atalay
Proffessionel Kömürlü Fırın : Empero
Pizza Fırını : SGS
Mikro Dalga Fırın : Elektrolux
Açık Ateşli Ocaklar : Metimsan
Bar Hazırlık Ekipmanları : Metimsan
Bulaşık Yıkma Makinasi : Öztiryakiler
Buzdolapları : Frenoks
Hazırlık Tezgahları : Metimsan
Buzdolapları : Frenoks
Hazırlık Tezgahları : Metimsan
Davlumbazlar : Metimsan

Çalışma Yapılan Tesisin Özellikleri

İşletme Tipi : Cafe, Bar
Sunulacak Ürün Gamı : Dünya mutfağı
Oturma Kapasitesi : 20-150 Kişi
Salon Alanı : 500m2
Mutfak Alanı : 75m2

Bizim Tarafımızdan Verilen Hizmetler

Projelendirme : Tunus caddesinde Faliyet gösteren Retrox bar'ın yenilenme çalışmasında dünya mutfağı ve bar ekipmanları Retrox cafe'nin mimari konseptine uygun olarak projelendirmesi.

Ekipman Seçimi : Pişirme Ekipmanları, Hazırlık Ekipmanları, Bulaşık Yıkama Ekipmanları, Bar ekipmanları